You are here:

Kaip kreiptis dėl darbo

Jei Jūs susidomėjote darbu Nordic Sugar pateikiame keletą patarimų:

Iki Jūsų kreipimosi

Kviečiame Jus pasidomėti mūsų kompanija svetainėje, kad susidarytumėte gilesnį įspūdį apie tai, kas mes esame. Jei kreipiatės dėl reklamuojamos laisvos vietos, rekomenduojame pasinaudoti galimybe skambinti skelbime nurodytam asmeniui, kad galėtumėte pasikalbėti apie poziciją. Taip pat turėtumėte apsvarstyti savo pačių lūkesčius dėl darbo „Nordic Sugar“, kad galėtume turėti gerą dialogą galimo darbo pokalbio metu.

Kreipimasis

Mes vertiname trumpus, motyvuotus prašymus kartu su trumpu ir aiškiai pateiktu CV. Jei užregistruosite savo profilį mūsų karjeros puslapyje, nesikreipdami dėl konkrečios laisvos darbo vietos - ir tai yra labai sveikintina, - būtinai nurodykite, kur norėtumėte dirbti, nes „Nordic Sugar“ turi gamyklas ir biurus įvairiose vietose. Atkreipkite dėmesį, kad priimame paraiškas tik per įdarbinimo sistemą.

Kiti žingsniai

Kai mes turėsime Jūsų prašymą, Jūs gausite automatinį atsakymą el. paštu. Peržiūrėję ir apsvarstę visus prašymus į paskelbtą laisvą darbo vietą, kviesime atrinktus kandidatus į asmeninį pokalbį. Atminkite, kad atrankos procesas gali užtrukti. Kai surasime tinkamą asmenį darbui, mes informuosime visus pareiškėjus apie mūsų sprendimą.

Go to our Career Page