You are here:

Klientai giria „Nordzucker“ dėl ekologiško cukraus ir tvarios veiklos

Šiais metais „Nordzucker“ pasiekė svarbų naują etapą siekdama užtikrinti cukrinių runkelių auginimą pagal tvaraus ūkininkavimo principus. Visose šalyse mūsų cukrus dabar yra vertinamas trečiųjų šalių institucijų pagal Ekologiško ūkininkavimo vertinimo (FSA, angl. „Farm Sustainability Assessment“) kriterijus. Mūsų klientai vertina mūsų ypatingą siekį užtikrinti ekologiškų cukrinių runkelių auginimą.

„Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad mūsų ūkininkai pasiektų bent sidabrinį SAI standarto lygį, tai yra svarbu mums toliau tobulinant šį tvarios veiklos standartą,“ – patvirtina Iver Drabaek, tvarios veiklos vadovas. Pramoninių pardavimų vadovas Dr. Volker Diehl pritaria: „Kaip ir mūsų klientams, taip ir mums ekologiškas ūkininkavimas yra labai svarbus. Artimas bendradarbiavimas su mūsų klientais SAI leidžia dabar mums pasiūlyti savo klientams sertifikuotą cukrų, atitinkantį visus ekologiškos veiklos standartus.“

Dabar „Nordzucker“ toliau tobulina SAI standartą, siekdama užtikrinti dar veiksmingesnį jo pritaikymą žemės ūkyje. „Visi norime, kad mūsų ūkininkai skirtų ypatingą dėmesį ekologiškam cukrinių runkelių auginimui ir jų kokybei. Siekiame sumažinti dubliavimąsi ir išvengti nereikalingų administracinių darbų,“ – komentuoja tvarios žemės ūkio veiklos specialistas Christopher Münke-Svendsen.


Read more about Coca-Cola Sustainably Sources Beet Sugar in Europe

Read more about Nordzucker's sustainable actions here