You are here:

Latvijos virėjų klubas

Virėjų klubas - tai nevyriausybinė ne pelno organizacija, kuri tarptautiniu mastu atstovauja Latvijos virėjus, rengdama Latvijos virėjų komandos dalyvavimą tarptautiniuose konkursuose, veikdama kaip profesionali organizacija visiems Latvijos specialistams maisto gaminimo srityje bei suteikdama savo nariams galimybę susirinkti ir dalintis informacija, siekiant tobulinti savo profesionalumą bei gilinti žinias.

Su Virėju klubu „Dansukker" įmonė bendradarbiauja nuo klubo įkurimo 2004 m. Remdami įvarius regioninius konkursus, nacionalinius gaminimo konkursus virėjams, seminarus, „masterclass" lygio mokymus bei daugybę kitų renginių, mes paskleidėme patirtį naudojant „Dansukker" produktus tarp visų lygių specialistų maisto gaminimo srityje. Bendradarbiavimo su šia organizacija bei tiesioginio bendravimo su jos atstovais, kurie visi yra aukščiausios klasės profesionalai, dėka buvo sukurtos dešimtys naujų receptų iš „Dansukker" produktų, o šių produktų reklama buvo platinama iš lūpų į lūpas.

Daugelį metų ant įvairių mūsų produktų buvo naudojami lipdukai su užrašu „Virėjų klubas siūlo", kurie suteikė produktams papildomą vietos vertę. Kiekvienais metais „Dansukker" yra vienas iš pagrindinių nacionalinio konkurso „Metų virėjas" rėmėjų. Abipusė nauda - tai tvirtas pagrindas ateities bendradarbiavimui bei naujų renginių rūšių kūrimui.