You are here:

Mūsų prekių ženklai

„Nordic Sugar“

„Nordic Sugar“ yra pirmaujanti cukraus tiekėja Šiaurės Europos rinkoje ir priklauso Vokietijoje įsikūrusiai „Nordzucker“ grupei.

„Nordic Sugar“ gamina cukrų Šiaurės Europos rinkai jau daugiau nei 100 metų. Mūsų gaminiai naudojami visuose maisto pramonės segmentuose; daugelį savo konkrečioms reikmėms pritaikytų sprendimų kuriame artimai bendradarbiaudami su savo klientais.

„Dansukker“

Nuo 2000 m. „Nordic Sugar“ plataus vartojimo produktai parduodami Skandinavijos ir Baltijos šalyse naudojant vieną prekių ženklą „Dansukker“. „Dansukker“ – tai aukšta kokybė ir platus gaminių asortimentas.

Sužinokite daugiau apie „Dansukker“
Apsilankykite mūsų vartotojų svetainėje: www.dansukker.com

„Siucra“

Jau daugiau nei 85 metus „Siucra“ tiekia Airijos rinkai būtiną maisto patiekalų ir kepinių sudedamąją dalį.  Mes nuolat stengiamės suprasti savo klientus ir jų reikalavimus bei didžiuojamės galėdami užtikrinti, kad mūsų gaminių asortimentas tenkina jų poreikius.
Siūlome įvairių cukraus gaminių ir siekiame sudominti klientus savo receptais.

Sužinokite daugiau apie „Siucra“
Apsilankykite mūsų vartotojų svetainėje: www.siucra.ie

„McKinney’s“

„McKinney’s“ ištisus dešimtmečius tiekia kokybišką cukrų Šiaurės Airijos rinkai.  Mes nuolat stengiamės suprasti savo klientus ir jų reikalavimus bei didžiuojamės galėdami užtikrinti, kad mūsų gaminių asortimentas tenkina jų poreikius. 
Siūlome įvairių cukraus gaminių ir siekiame sudominti klientus savo receptais. 

Sužinokite daugiau apie „McKinney’s“
Apsilankykite mūsų vartotojų svetainėje: www.mckinneys.co.uk

„Castle“

„Castle“ yra kokybiškas, tačiau pigesnis prekių ženklas, skirtas Airijos didmeninės prekybos rinkai.  Šio prekių ženklo gaminius sudaro 1 kg pakuotėse parduodamas granuliuotas cukrus ir baltasis granuliuotas cukrus paketėliuose.  Jį vis labiau mėgsta klientai, ieškantys kokybiškų gaminių.

Daugiau informacijos rasite mūsų įmonės svetainėje: www.nordzuckerireland.ie

„Panevėžio Plius“

Prekių ženklas „Panevėžio Plius“ užtikrina, kad cukrus pagamintas iš Lietuvoje užaugintų cukrinių runkelių.  Gerai žinomas cukraus prekių ženklas yra siejamas su aukšta kokybe ir vietos tradicijomis. Nors cukraus gamyba iš Panevėžio buvo perkelta į Kėdainius, senasis prekių ženklo dizainas ir gamybos tradicijos nepakito.

„Dansukker Jelgavas Cukurs“

„Dansukker Jelgavas Cukurs“ yra specialus stambiakristalis baltasis cukrus, gaminamas tik iš cukrinių runkelių. Latvijoje kristalų dydis yra vertinamas istoriškai, o tokio cukraus labiausiai pageidauja šios šalies gyventojai. Po ES cukraus reformos pokyčių, dėl kurių cukraus gamyba Latvijoje buvo nutraukta, „Jelgavas Cukurs“ tapo „Dansukker“ šeimos dalis. Dabar „Jelgavas Cukurs“ yra Latvijos gyventojų mėgstamas ir vertinamas prekių ženklas. Šio prekių ženklo produkcija gaminama atsižvelgiant į Latvijos vartotojų norus, t. y. tradicines vertybes bei gaminio išskirtinį skonį ir struktūrą.

„SweetFamily“

„SweetFamily“ siūlo platų gaminių asortimentą vartotojams bei maisto ir gėrimų gamintojams savo pagrindinėse rinkose Vokietijoje, Lenkijoje, Slovakijoje bei kitose Vidurio ir Rytų Europos šalyse.

Sužinokite daugiau apie „SweetFamily

„HP-Massa®“ / „HP-Pulp®“

Presuotos cukrinių runkelių išspaudos parduodamos naudojant prekių ženklą „HP-Pulp“ Danijoje arba „HP-Massa“ Švedijoje.
„HP-Pulp“ yra pašarinis gaminys iš cukrinių runkelių likučių (išgavus cukrų). Tai puikus pašaras, pavyzdžiui, pieninėms karvėms.

Sužinokite daugiau apie „HP-Massa“ / „HP-Pulp“

„Pulpetter®“

„Pulpetter®“ (džiovintų cukrinių runkelių išspaudų granulės)
„Pulpetter“ yra Danijoje naudojamas cukrinių runkelių išspaudų granulių be melasos prekių ženklas. Granulės skirtos galvijams, taip pat avims ir arkliams.

Sužinokite daugiau apie „Pulpetter“

„Kosetter®“

„Kosetter®“ (džiovintų cukrinių runkelių išspaudų granulės)
„Pulpetter“ ir „Kosetter“ yra Danijoje naudojami cukrinių runkelių išspaudų granulių su melasa prekių ženklai. Granulės skirtos galvijams, taip pat avims ir arkliams.

Sužinokite daugiau apie „Kosetter

„Bifor®“ ir „Ambrosia®“

„Bifor“ ir „Ambrosia“ yra mūsų paruoštų naudoti cukraus sprendimų, skirtų žiemą šerti bites, prekių ženklai. „Bifor“ ir „Ambrosia“ – tai invertuoto cukraus sprendimai, kurių sudėtyje yra 73 proc. ir 75 proc. cukraus.

Sužinokite daugiau apie „Bifor“

Sužinokite daugiau apie „Ambrosia

„Betfor®“

„Betfor“ (džiovintos cukrinių runkelių išspaudos). „Betfor“ yra Švedijoje parduodamų džiovintų cukrinių runkelių išspaudų prekių ženklas. „Betfor“ yra su melasa, „Fiber-Betfor“ – be melasos. Granulės naudojamos šerti galvijus ir avis, o smulkūs gabaliukai yra puikus pašaras arkliams. „Betfor“ yra unikalus dėl didelio skaidulų, kurios greitai virškinamos ir pasisavinamos, kiekio.

Sužinokite daugiau apie „Betfor“

„Fipec®“

„Fipec“ yra maistinių skaidulų pašaras, pagamintas iš cukrinių runkelių išspaudų.
„Fipec“ kokybė atitinka maistiniams gaminiams keliamus reikalavimus, todėl šio pašaro galima be baimės įdėti į naminiams gyvūnėliams skirtą ėdalą.

Sužinokite daugiau apie „Fipec“