You are here:

Säkylä

Kontaktinė informacija SäkyläSucros Oy
Säkylän tehdas
PL 210
27801 Säkylä
FinlandTel: +358 10 431 060Mail: sugarinfo@nordicsugar.comVeli-Pekka Salonen, Site Manager

Fabrikas

Säkylä cukraus fabrikas yra atsakingas už „Nordic Sugar“ cukraus gamybą iš cukrinių runkelių Suomijoje.

Gamybos sezono, vadinamo gamyba, kuris trunka nuo rugsėjo pabaigos iki gruodžio vidurio, metu cukraus fabrikas dirba septynias dienas per savaitę, 24 valandas per parą. Šiuo laikotarpiu fabrikas gauna ir perdirba beveik 600 000 tonų cukrinių runkelių, kurie paverčiami kokybiškais cukraus ir pašariniais gaminiais. Gamybos sezono metu į Säkylä kasdien pristatoma apie 250 pilnų sunkvežimių cukrinių runkelių. Cukrinius runkelius sunkvežimiais arba geležinkeliu tiekia beveik 900 augintojų. Säkylä fabrikas per parą perdirba 7 500 tonų cukrinių runkelių.

Granuliuotas cukrus parduodamas maisto pramonei dideliuose maišuose ir didmena tiesiai iš fabriko arba Porkkala. 


Säkylä cukraus fabrike dirba apie 80 žmonių. Gamybos sezono metu prie komandos prisijungia apie 40 sezoninių darbuotojų. Didžioji darbuotojų dalis valdo mašinas, procesus, atlieka techninę priežiūrą (el. instaliacijų ar automatinių mašinų), taip pat dirba laboratorijoje. Apie 12 darbuotojų dirba administracijoje ir Žemės ūkio skyriuje.

Visada pasirengę

Kad visuomet išlaikytume didelį našumą, ne sezono metu didžiausią dėmesį skiriame gamybos įrangos apžiūrai ir remontui, naujos įrangos montavimui ir kitiems tobulinimo projektams. Taip pat šiuo metų laiku rengiame mokymų programas savo komandai.

Vieta

Säkylä yra prie Pyhäjärvi ežero, už 75 km į šiaurę nuo Turku. Säkylä pasižymi gerais keliais visomis kryptimis, turi geležinkelio tinklą.