You are here:

Porkkala (Kantvik)

Kontaktinė informacija Porkkala„Sucros Oy“ / „Suomen Sokeri Oy“
Porkkalan sokeripuhdistamo
Sokeritehtaantie 20
02460 Kantvik
FinlandTel: +358 10 431 010Mail: sugarinfo@nordicsugar.comOlli Nissinen, Site Manager

„Sucros Oy“, reg. Nr. 0762827-1
„Suomen Sokeri“, reg. Nr. 0987030-1

Gamyba Porkkala

Porkkala (Kantvik) stovi „Sucros OY“ rafinavimo fabrikas (80 proc. įmonės akcijų priklauso „Nordic Sugar“) ir vienas iš dviejų „Nordic Sugar“ firminių cukraus gaminių fabrikų – vienintelis autonominis cukranendrių cukraus rafinavimo fabrikas Suomijoje.

Fabrikas per parą gali perdirbti apie 650 tonų žaliavinio cukraus; perdirbamas cukrinių runkelių cukrus, cukranendrių cukrus ir pramoninis baltasis cukrinių runkelių cukrus, kurį tiekia Säkylä cukraus fabrikas.

Porkkala rafinavimo fabrike gaminamas firminis cukrus įvairioms sritims, įskaitant konditerinius gaminius, gėrimus, džemus ir marmeladus, uogienes, duoną ir tortus. Gaminių portfelį taip pat sudaro firminiai gaminai, parduodami naudojant gerai žinomą prekių ženklą „Dansukker®“, tokie kaip gabalinis cukrus, cukraus pudra, perlinis cukrus, džemų cukrus, želė cukrus ir sirupai.

Artimai bendradarbiaudami su pramoniniais klientais, gaminame jiems cukraus gaminius pagal specialų užsakymą. Cukraus gaminiai leidžia klientams supaprastinti gamybos procesus ir sutaupyti pinigų. Birusis cukrus ir skystasis cukrus kasdien sunkvežimiuose gabenamas klientams. Norėdamas užtikrinti, kad mūsų gaminių kokybė visuomet atitiktų mūsų ir mūsų klientų standartus, mūsų Kokybės valdymo skyrius kasmet atlieka apie 100 000 tyrimų.

Fabrike dirba apie 180 žmonių. Didžioji dalis darbuotojų dirba gamybos srityje, pvz., valdo procesus, mašinas, elektrinę, dirba inžinieriais (mechanikais arba elektrikais) ir laborantais laboratorijoje. Apie 40 darbuotojų dirba administracijoje bei pardavimų ir rinkodaros srityje.

Vieta

Porkkala (Kantvik) rafinavimo fabrikas yra už 30 kilometrų į vakarus nuo Helsinkio. Fabriką pasieksite po 10 min. kelio automobiliu nuo Kirkkonummi centro, turinčio gerą kelių ir geležinkelio tinklą.

Fabrikas stovi prie jūros ir turi savo gilų uostą.