You are here:

„Nordic Sugar Nykøbing“

Kontaktinė informacija Niukobinge„Nordic Sugar A/S, Nykøbing“
Østerbrogade 2
4800 Niukobingas F
Danija
DenmarkTel: +45 5488 3300Mail: nykobing.sugar@nordicsugar.comJesper Jeppesen, fabriko direktorius

„Nordic Sugar“ Niukobinge

Niukobinge esantis fabrikas yra vienintelis cukrinių runkelių fabrikas, turintis ir rafinavimo bei pakavimo mažmeninei prekybai įrangą.

Gamybos sezono, vadinamo gamyba, kuris trunka nuo rugsėjo pabaigos iki sausio, metu cukraus fabrikas dirba septynias dienas per savaitę, 24 valandas per parą. Šiuo laikotarpiu „Nordic Sugar Nykøbing“ gauna ir perdirba apie 1,4 mln. tonų cukrinių runkelių, kurie paverčiami kokybiškais cukraus ir pašariniais gaminiais. Gamybos sezono metu į Niukobingą kasdien pristatoma apie 500 pilnų sunkvežimių cukrinių runkelių. Cukrinius runkelius tiekia beveik 600 augintojų.

Fabrikas per parą perdirba 11 800 tonų cukrinių runkelių.  

Metinė gamyba Danijoje (2014–2015 m.):

  • 476 000 tonų cukraus.

Iš cukrinių runkelių pagamintų pašarų kiekis:

  • 120 000 tonų cukrinių runkelių granulių be melasos;
  • 77 000 tonų melasos;
  • 132 000 tonų „HP-Pulp“.

Apie pusė pagaminto granuliuoto cukraus parduodama mažmeninėje rinkoje naudojant mūsų prekių ženklą „Dansukker®“, likusi dalis – maisto pramonei. „Nordic Sugar Nykøbing“ taip pat gaminamas drėgnasis cukrus „Farinas“ ir cukraus milteliai. Gørlev esančiame fabrike gaminame skystąjį cukrų ne maisto pramonei.

„Nordic Sugar Nykøbing“ dirba apie 180 žmonių. Gamybos sezono metu prie komandos prisijungia apie 20 sezoninių darbuotojų. Didžioji dalis darbuotojų valdo mašinas, procesus, atlieka techninę priežiūrą (el. instaliacijų ar automatinių mašinų), taip pat dirba laboratorijoje. „Nordic Sugar Nykøbing“ taip pat valdo džiovykles ir silosines Stege, Gørlev ir Sakskiobinge esančiuose padaliniuose.

Visada pasirengę

Kad visuomet išlaikytume didelį našumą, ne sezono metu didžiausią dėmesį skiriame gamybos įrangos apžiūrai ir remontui, naujos įrangos montavimui ir kitiems tobulinimo projektams. Taip pat šiuo metų laiku rengiame mokymų programas savo komandai.

Vieta

Niukobingas yra maždaug už 1,5 val. kelio automobiliu nuo „Nordic Sugar“ būstinės Kopenhagoje ir Kastrup oro uosto, siūlančio tarptautinius skrydžius.