You are here:

„Nordic Sugar Nakskov“

Kontaktinė informacija Nakskove„Nordic Sugar A/S, Nakskov“
Tietgensvej 1
4900 Nakskovas
Danija
Tel: +45 5491 4600Mail: nakskov.sugar@nordicsugar.comAllan Borreskov, Head of Sugar Factory

„Nordic Sugar“ Nakskove

Nakskove esantis cukraus fabrikas yra didžiausias „Nordic Sugar“ baltojo cukraus fabrikas.
Gamybos sezono, vadinamo gamyba, kuris trunka nuo rugsėjo vidurio iki sausio pradžios, metu cukraus fabrikas dirba septynias dienas per savaitę, 24 valandas per parą. Šiuo laikotarpiu „Nordic Sugar Nakskov“ gauna ir perdirba apie 1,4 mln. tonų cukrinių runkelių, kurie paverčiami kokybiškais cukraus ir pašariniais gaminiais. Gamybos sezono metu į Nakskovą 6 dienas per savaitę pristatoma apie 600 pilnų sunkvežimių cukrinių runkelių. Cukrinius runkelius tiekia beveik 500 augintojų. Fabrikas per parą perdirba 12 500 tonų cukrinių runkelių.

Metinė gamyba Danijoje (2014–2015 m.):

  • 476 000 tonų cukraus.

Iš cukrinių runkelių pagamintų pašarų kiekis:

  • 120 000 tonų cukrinių runkelių granulių be melasos;
  • 77 000 tonų melasos;
  • 132 000 tonų „HP-Pulp“.

Cukrus parduodamas ir tiekiamas maisto pramonės įmonėms.
     
Fabrike dirba apie 160 žmonių. Gamybos sezono metu prie komandos prisijungia apie 15 sezoninių darbuotojų. Didžioji darbuotojų dalis dirba gamybos, pvz., valdo gamybos procesus, ir pristatymo klientams srityse.

Visada pasirengę

Kad visuomet išlaikytume didelį našumą, ne sezono metu didžiausią dėmesį skiriame gamybos įrangos apžiūrai ir remontui, naujos įrangos montavimui ir kitiems tobulinimo projektams. Taip pat šiuo metų laiku rengiame mokymų programas savo komandai.

Vieta

Maždaug už 30 min. kelio automobiliu nuo Nakskovo, Rødby, keltu galima plaukti į, pavyzdžiui, Vokietiją, netoliese yra Lolland-Falster oro uostas, siūlantis greitus ir neilgus skrydžius. Taip pat keltu galima plaukti į Langelandą iš Tårs ir Spodsbjerg.