You are here:

„Nordic Sugar Arlöv“

Kontaktinė informacija Arlöv„Nordic Sugar AB, Arlöv“
Sockerbruksgatan 4
Pašto dėžutės Nr. 32
232 21 Arlöv
Švedija
SwedenTel: +46 4043 8000Mail: arlov.sugar@nordicsugar.comBo-Anders Persson, Head of Sugar Factory

„Nordic Sugar“ Arlöv kaime

„Nordic Sugar Arlöv“ yra vienas iš dviejų „Nordic Sugar“ cukrus rafinavimo fabrikų.

Metinė produkcija:

  • 146 000 tonų skystojo cukraus;
  • 31 000 tonų sirupo;
  • 7 800 tonų gabalinio cukraus;
  • 11 000 tonų firminių gaminių;
  • 23 000 tonų granuliuoto cukraus;
  • 250 tonų melasos.

Per parą fabrike perdirbama apie 850 žaliavinio cukraus. Žaliavinį cukrų tiekia „Nordic Sugar“ cukrinių runkelių fabrikas, esantis Örtofta.

Arlöv fabrike mes gaminame didelį firminių cukraus gaminių asortimentą įvairiam panaudojimui, ypač maisto pramonėje. Cukrus naudojamas džemams ir marmeladams, uogienėms, duonai, tortams ir nealkoholiniams gėrimams gaminti. Taip pat parduodame firminius cukraus gaminius naudodami prekių ženklą „Dansukker®“, pavyzdžiui, gabalinis cukrus, vanilinis cukrus su natūralia vanile, aromatizuoti cukraus milteliai, perlinis cukrus, įvairūs sirupai, konditerinis cukrus, granuliuotas cukranendrių cukrus ir gabalinis cukranendrių cukrus.

Daugeliui savo pramoninių klientų gaminame skystąjį cukrų pagal užsakymą. Tokie gaminiai gaminami artimai bendradarbiaujant su klientu. Mūsų skystieji cukrūs leidžia klientams supaprastinti saldinimo procesą ir sutaupyti pinigų. Skystieji cukrūs kasdien sunkvežimiais ar traukiniais pristatomi klientams visoje Švedijoje. Mūsų Arlöv fabrike taip pat gaminamas visų rūšių „Nordic Sugar“ ekologiškas cukrus. Norėdamas užtikrinti, kad mūsų gaminių kokybė visuomet atitiktų mūsų ir mūsų klientų standartus, mūsų Kokybės valdymo skyrius kasmet atlieka apie 100 000 tyrimų.

„Nordic Sugar Arlöv“ dirba apie 150 žmonės. Didžioji darbuotojų dalis valdo mašinas, procesus, atlieka techninę priežiūrą (el. instaliacijų ar automatinių mašinų), taip pat dirba laboratorijoje.

Vieta

Arlöv kaimas yra už 45 min. kelio automobiliu nuo „Nordic Sugar“ būstinės Kopenhagoje. Už 40 min. nuo Arlöv yra Sturup oro uostas, o Kopenhagos oro uostą, siūlantį tarptautinius skrydžius, pasieksite vos po pusvalandžio.